VairavimoTestai.lt paslaugų sąlygos

Įsigydami paslaugas pas mus sutinkate, kad susipažinote su šiomis taisyklėmis, jas suprantate ir įsipareigojate jų laikytis. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu keisti ar pildyti šias taisykles.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-04-17

Paslaugų kaina ir trukmė

1. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu keisti parduodamų KET testų sprendimo kodų kainas.

2. Parduodamų KET testų sprendimų kodų laikas skaičiuojamas tik sprendžiant KET testus, laikas nuimamas tik atsakinėjant į pateiktus testo klausimus, laikas nėra skaičiuojamas peržiūrint rezultatus.

Pinigų grąžinimas

Sprendimų kodams įsigytiems per PaySera arba mokėjimų kortelėmis: gali būti grąžinta pilna mokėjimo suma, jeigu:
1. Sprendimo kodas įsigytas ne seniau, kaip prieš 30 kalendorinių dienų;
2. Išnaudota ne daugiau, kaip 10 procentų įsigyto sprendimo kodo laiko.

Už jau turimo sprendimo kodo laiko papildymą (pratęsimą) pinigai negrąžinami.

Atsakomybės apribojimas

1. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti savo prisijungimo duomenų tretiesiems asmenims.

2. Jei pirkėjas praranda savo prisijungimo duomenis, apie tai nedelsiant privalo informuoti pardavėją.

3. Pirkėjas yra atsakingas už pateiktos informacijos tikrumą ir prisiima atsakomybę už visas pasekmes, atsiradusias dėl jo pateiktos informacijos netikslumo.

4. Pirkėjas yra atsakingas už tinkamą el. pašto ir prisijungimo kodo naudojimą.

5. Pardavėjas neatsako už žalą, kurią pirkėjas patiria dėl to, kad tretieji asmenys pasinaudoja šia informacija.

Asmens duomenų apsauga

1. Pirkėjas, sutikdamas su šiomis taisyklėmis, pareiškia, kad jis pateikia savo duomenis laisva valia.

2. Pirkėjas sutinka, kad jam registruojantis sistemoje ir prisijungiant prie jos, sistema registruos pirkėjo kompiuterio IP adresą ir prisijungimo prie sistemos datą ir laiką.

3. Pardavėjas įsipareigoja neteikti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, nurodytus teisės aktuose bei šiose Taisyklėse.

4. Pirkėjo asmens duomenys naudojami ir tvarkomi vadovaujantis 1996 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.

Slapukai

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal jūsų poreikius.

Mūsų tinklapyje naudojami būtinieji slapukai (filtravimo nustatymų, prisijungimo prisiminimo ir kiti), kurie užtikrina svetainės veikimą ar palengvina naudojimąsi ja, funkciniai slapukai ir analitiniai slapukai, kurie įrašomi naudojantis „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, padedančia išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Taip pat mūsų tinklalapyje gali būti naudojami trečiosios šalies slapukai, kai jūs susisiekiate su mumis elektroniniu paštu, per reklamjuostes arba tada, kai lankotės mūsų svetainėje. Analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Ši informacija padeda tobulinti svetainės veikimą. Slapukų gauta informacija apie jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine yra saugoma Google. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal teisės aktų reikalavimus arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose. Nustatymus galite rasti savo naršyklės parinkčių meniu:

Daugiau informacijos https://www.allaboutcookies.org/

Intelektinės nuosavybės teisės

1. Pardavėjas yra visų teisių į svetainės turinį savininkas bei turi išimtinę teisę į jų naudojimą. Visi prekių ar paslaugų ženklai, logotipai ir pan., pateikiami VairavimoTestai.lt, yra pardavėjo nuosavybė ir pardavėjas turi teisę jais naudotis.

2. Jei pirkėjas bando pakenkti pardavėjo internetinės svetainės darbui, saugumui ar pažeidžia kitus savo įsipareigojimus, pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo panaikinti pirkėjo paskyrą.

3. Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas VairavimoTestai.lt turinio, dizaino apdorojimas, kopijavimas ir (ar) kitoks naudojimas be raštiško pardavėjo leidimo ir (arba) nesilaikant taisyklių, yra autorių ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

4. Šioje svetainėje pateikiami KET testų klausimai, klausimų paveikslėliai, atsakymai, yra VairavimoTestai.lt nuosavybė, šį ar bet kurį kitą svetainėje esantį turinį be mūsų žinios kopijuoti ar platinti yra griežtai draudžiama, pažeidus šias sąlygas, pažeidėjas baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Taikytina teisė

1. Šioms taisyklėms yra taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.

2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu, o nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.